METEM (TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi) olarak 27 – 28 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “Polimer Matrisli Kompozitlerin Üretim Teknikleri Eğitimi” İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Erdem DEMİRKESEN tarafından hazırlanarak katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Günümüzde sanayileşmenin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte malzeme ihtiyacı da giderek artmaktadır. Bu nedenle hem kullanışlı hem de avantajlı malzeme bulma gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Kompozit malzemeler de bu ihtiyaçla birlikte çok geniş bir uygulama sahası bulmuştur. Bu amaçla termoplastik ve termoset esaslı polimerik kompozitlerin üretiminde kullanılan temel tekniklerin prensipleri, üretim tekniği ve yapı bileşenlerinin seçiminde kullanılan kriterler bu eğitimin ana amaçlarıdır.

Polimerik esaslı kompozitleri tasarlayan, üreten, satışı ile ilgilenen mühendis ve teknik elemanlar bu eğitimin katılımcı grubunu oluşturabilir.

Kapsamlı bilgi için tıklayın.

Eğitim Tarihi: 27 – 28 Nisan 2018
Eğitim Saati: 09:00 -17:00                                                                          
Eğitim Yeri: Validebağ Adile Sultan Kasrı Öğretmen Evi
Son Başvuru Tarihi: 20 Nisan 2018

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği