Anma

Ne yazık ki çok büyük bir bölgeyi kapsayan Pazarcık merkezli 7,4 büyüklüğündeki deprem ile acı bir felaket ile karşı karşıyayız.
Sabaha karşı 04:17 de gerçekleşen depremde yaşamını yitiren yurttaşlarımızın yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifa diliyor, yıkım ve can kaybının artmamasını diliyoruz.
Başta üyelerimiz, tüm yurttaşlarımızı deprem bölgesindeki arama kurtarma çalışmalarına katılmaya ve destek vermeye davet ediyoruz.

Meslek Odamızın 10. Ve 18. Dönemler Yönetim Kurulu Başkanı, Meslek Odamızın duayeni meslektaşımız Melih Töreli'nin değerli eşi Canan Töreli’nin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendik.
Melih abimizin sevgili eşi, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü Saat 13:00 'te Ankara Karşıyaka mezarlığı Camiinden son yolculuğuna uğurlanacaktır.
Başta Melih Başkan, ailesinin ve sevenlerinin acısını paylaşıyor, başsağlığı diliyoruz.
Işıklar içinde uyusun.
TMMOB METALURJİ VE MALZEME
MÜHENDİSLERİ ODASI


Toplumsal belleğimizde kötü anıları anımsatan insanlık dışı saldırıyı lanetliyoruz.
Geçmişte yaşananların aksine son olmasını temenni ediyor, yaşamını yitiren yurttaşlarımızın derin üzüntüsü içinde yakınlarına başsağlığı diliyor, acılarını paylaşıyor, yaralanan yurttaşlarımızın en kısa sürede iyileşmelerini temenni ediyoruz.

Emperyalizme karşı kazandığın Ulusal Kurtuluş Savaşının gururunu,

Kurduğun Cumhuriyetin özgür bireyleri olmanın onurunu ebediyen yaşatacağız.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği