TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi (METEM) Genel Katılıma Açık Eğitimlerine devam ediyor. Eylül ayı ile birlikte 2015 yılı içerisinde programladığımız eğitimlere Aralık sonuna kadar devam edeceğiz.

Teknik eğitimlerimizin devamı olan, Dökümhanelerde Atık Minimizasyonu ve Metallerin Çevresel Etkileri 11 Eylül 2015 tarihinde ve yine Çelikhanelerde Atık Minimizasyonu ve Metallerin Çevresel Etkileri 12 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleştirildi. Validebağ Adile Sultan Kasrı’nda düzenlediğimiz Dökümhane ve Çelikhanelerde Atık Minimizasyonu ve Metallerin Çevresel Etkileri Eğitimi, İTÜ öğretim üyelerinden Prof. Dr. Servet TİMUR tarafından hazırlanarak, katılımcılarımız ile paylaşıldı.

Sektörün ileri gelen firmalarından ve farklı disiplinlerden katılımcıların bir araya geldiği eğitimimiz; teorik bilgi ile pratiğin bir arada ele alındığı, karşılıklı deneyimlerin paylaşıldığı bir temas ve etkileşim olanağı sundu. Atık Minimizasyonu ve Metallerin Çevresel Etkilerine yönelik olası sorunlara ilişkin spesifik örnekler üzerinden yaklaşımlar görünür hale getirildi.Etkili ve keyifli bir eğitimde sizlerle yeniden buluşma dileklerimizle…

KATILIMCI FİRMALAR:

İZMİR DEMİR ÇELİK
İSDEMİR
ÇOLAKOĞLU METALURJİ
EGEDEMİR
KAPTAN DEMİR ÇELİK
KROMAN
ÖZKAN DEMİR ÇELİK
YEŞİLYURT DEMİR ÇELİK
ES METAL
ANADOLU DÖKÜM
COMPONENTA
ÇEMAŞ
DUYAR VANA
EKU FREN
ERKUNT
META – MAK
TÜDOKSAD
KÖRFEZ DÖKÜM

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği