TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası İstanbul Şube 12. Genel Kurulu Yapıldı.

Rıhtım caddesi iskele sokak NO: 27 Kadıköy'deki Mimarlar Odası Kadıköy Temsilciliği'nde 13 şubat cumartesi sabah saat 09:30'da başlayan Genel Kurul'da;

  • Eski şube başkanımız Erman Car bir açış konuşması yaparak, divan başkanlığı önerilerini aldı. Şefik Doğan, Birkan Ünal, Nazlıcan Yüksel ve Özgün Küçükoğlu'ndan oluşan divan; Emperyalizme ve faşizme karşı mücadelede özgürlük demokrasi ve barış uğruna şehit düşenler için saygı duruşu yaptırdıktan sonra gündeme geçildi.
  • Açılış konuşmalarından sonra faaliyet raporu şube sekreteri Berkay Tuncay tarafından okundu. Yapılan değerlendirmelerden sonra yeni dönemde yönetime aday olan arkadaşların başvuruları alındı. Dilek ve temenniler bölümünde Metalurji Genç adına da bir konuşma yapıldı.

Bir öncekine göre daha kalabalık ve daha hareketli bir Genel Kurul yaşamış olmanın mutluluğu sonrası pazar günü yapılan seçimle oluşan yeni şube yönetimi ilk toplantıda kendi arasında görev dağılımı yapacak.

YÖNETİM KURULU

ASİL YEDEK
Feyzi Demir Serhan Çınar
Derya Dışpınar Duygu Şener
Belgin Mert Aykut Ayyıldız
Berkay Tuncay İlkay Doğan Cengiz
Aydın Şelte Özge Balcı
Turgay Aldı Özgün Küçükoğlu
Ali Bahadır Afşar Murat Göçer

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği