Demir Çelik sektörünün buluşma noktası olan EFRS’2024 ULUSLAR ARASI DEMİR VE ÇELİK SEMPOZYUMU “Sürdürülebilir Çelik; Güçlü Yarınlara” teması ile 6-7 Haziran 2024 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapıldı.

 METEM tarafından iki yılda bir düzenlenen ve bu yıl 9. gerçekleştirilen sempozyuma gösterilen ilgi ve katılım bu etkinliğin ülkemizdeki demir çelik sektörünün kalbi olmasının ötesinde uluslar arası bir ağırlığının da olduğunu da gösterdi.

 Sempozyumda "Sürdürülebilir Çelik; Güçlü Yarınlara" temasıyla çeliğin geri dönüşümü, düşük karbon üretimi, yeşil teknolojiler ve dijitalleşme gibi konularda oturumlar düzenlendi. Sektördeki güncel konuların tartışılması ve geliştirilmesi adına duyduğumuz yüksek sorumluluk bilinciyle, farkındalık çalışmalarımıza devam ettik.

 Oda başkanımız A. İrfan Türkkolu ve Sempozyum Yürütme Kurulu Başkanı Fatih Keseroğlu’nun açış konuşmaları ile başlayan etkinlik, başta meslektaşlarımız, yöneticiler, ilgili disiplinler ve sektöre yön veren şirketlerin bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları için güçlü bir platform sundu.

AÇILIŞ KONUŞMALARI

PANEL BAŞLANGICI

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği