19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ndan bir gün önce 18 Mayıs Cumartesi Günü İstanbul Üniversitesindeki öğrenci arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık. Kahvaltıya katılan Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Ahmet TURAN ve Şube Yönetim Kurulu Sekreterimiz Berkan ÇELİK Odamıza dair bilgiler paylaştıktan sonra sözü öğrencilere bıraktık.

Kahvaltıda çoğunlukla 2. Ve 3. Sınıftaki arkadaşlarımızın olması nedeniyle stajlar ve farklı sektörlere dair pek çok soru soruldu. Şube Yönetim Kurulumuzdaki üyelerimiz Emrehan DOĞAN , Kerem SIVIŞ ve İzel KOCABAŞ’ın yanı sıra üyelerimizden Emre GÜNER ve Onur KARA’nın farklı sektörlerde çalışması ise öğrenci arkadaşlarımızın sordukları sorulara yanıt aranmasında çokça katkısı oldu.

Gelen  soruların ardından üyelerimizin sektörde yaşadıkları tecrübeleri aktarmalarının ardından öğrenci arkadaşlarımızın Oda’ya üye olmaları ile sonlandı.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği