Atılım Üniversitesi tarafından 14 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen 1. Metalurji ve Malzeme Günleri etkinliğinde, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası olarak gururla temsil edildik. Oda Başkanımız A. İrfan Türkkolu ve duayen meslektaşımız Mahmut Kiper, “Meslek ve Meslek Odası” adlı konuşmaları ile etkinliğe katıldılar.

Duayen meslektaşımız Mahmut Kiper, ilham verici sunumunun ardından Oda Başkanımız A. İrfan Türkkolu ile birlikte öğrenci arkadaşlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu etkinlik, meslektaşlarımızla bilgi ve tecrübelerimizi paylaşma fırsatı sunarak, öğrencilerle bir araya gelmemizi sağladı.

Etkinlik boyunca yapılan konuşmalar ve sunumlar, öğrencilerimize mesleki gelişimlerine katkıda bulunacak değerli bilgiler sundu. Ayrıca, öğrenci arkadaşlarımızın etkinliğe olan ilgisi ve coşkusu, mesleğimizin geleceği adına umut vericiydi.

Katılım gösteren tüm meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür eder, bu tür etkinliklerin mesleğimizin gelişimine katkı sağlayacağına olan inancımızı vurgulamak isteriz. Gelecekte de benzer etkinliklerde bir araya gelerek, mesleki dayanışmamızı ve işbirliğimizi sürdüreceğimizi belirtmekten mutluluk duyarız.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği