İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Malzeme Bilimi Topluluğu tarafından 18 Nisan 2024 Perşembe günü Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Forum 2024 organizasyonunu düzenledi. Organizasyona, Şubemiz adına İzmir Şube Başkanı Erhan Deniz Çağıral konuşmacı olarak katıldı.

Forum, İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran'ın açış konuşmasıyla başladı. Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Demir ve Odamız İzmir Şube Başkanımız Erhan Deniz Çağıral'ın konuşmalarıyla devam etti.

Öğrencilerin ve mezunların bir araya gelerek bölümleriyle ilgili fikir ve düşüncelerini paylaştığı bu forumda, Erhan Deniz Çağıral, sektörün üniversitelerden beklentileri ve İYTE'nin sektör içerisindeki duruşu üzerinde durarak, Odamızın düzenlediği kongre ve sempozyumlara katılımlarının sektörü daha yakından tanımalarına katkı sağladığını vurguladı.

Verimli geçen bu organizasyona katkı sunan ve emeği geçen herkese, ayrıca Odamıza olan katkılarından dolayı ve nazik davetleri için bölüm başkanı Prof. Dr. Yaşar Akdoğan'a teşekkürlerimizi iletiyoruz.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği