İstanbul Şube Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz 17.06.2023 Cumartesi günü Maltepe sahilde bir araya geldiler. Daha çok genç mühendislerin katıldığı etkinliğimiz Şube Y.K. üyemiz Berkan ÇELİK’in moderasyonunda üylerimizin tanışması ile başladı. Odamız 32.Dönem Denetleme Kurulu Üyesi Şefik DOĞAN’ın sektör tecrübelerini anlatarak devam ettiği etkinlikte üyelerimiz hem genel olarak çalıştıkları sektörlere dair bilgiler verdi hem de önümüzdeki dönemde neler yaşayabileceğimizden bahsettiler.

Gerek ikili konuşmalar gerekse ortak konularla ilgili fikir alışverişinin yapıldığı etkinlikte Meslek Odası’nın teknik konularla ilgili çalışmalar yapılmasının önemli olduğu ancak üyelerimiz için Odamızın cazibe merkezi haline gelmesi adına bu tarz sosyal etkinliklerin de bölgesel olarak organize edilmesinin kıymetli olduğu dile getirildi.
Yağışlı havaya rağmen interaktif bir şekilde devam eden etkinliğimiz üyelerimizin şarkıları birlikte söylemeleri ile geç saatlere kadar devam etti.

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği