KADIN MESLEKTAŞLARIMIZ EŞ ZAMANLI TOPLANDI
Kadın meslektaşlarımıza yönelik çalışmalarını son dönemde artıran Kadın komisyonumuz; Ankara, İstanbul ve İzmir’de eş zamanlı olarak kadın üyelerimiz ile toplantı yaptı.
TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası, Kadın Komisyonu olarak 17 Aralık 2022 Cumartesi günü 12:00-14:00 saatleri arasında kadın meslektaşlarımızla ilk kez yüz yüze buluştuk. Odamızın Merkez, İstanbul ve İzmir şubelerinde Meslek Odamızda ilk kez eş zamanlı buluşmalarımızı gerçekleştirdik. Saat 13:00’da online olarak üç şehrin bağlantı kurması ile Hale Atabey tarafından açılış konuşması gerçekleştirildi.


Online bağlantı sonrasında komisyonumuz tarafından hazırlanan sunum yapıldı ve komisyon çalışmaları hakkında bilgi verildi. Devamında kadın üyelerimizin interaktif katılımıyla sohbetlerimizi gerçekleştirdik.
Kadın üyelerimiz ile bir araya gelme sıklığımızın arttırılması, komisyondan beklentiler ve komisyonun yapmayı planladığı çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Son derece keyifli geçen etkinliklerimizde birlikte ve dayanışma içinde olmanın yarattığı mutluluğu ve sinerjiyi kadınların dayanışma içinde olduklarında ne kadar güçlü olabildiklerinin bir kez daha farkına vardık.

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği