Akdeniz Bölge Temsilciliği kuruluş sürecinde aktif olarak yer alan Devrim Karahan başta olmak üzere Adanalı meslektaşlarımızın sürdürdüğü çalışmalar doğrultusunda 11 Aralık 2022 Pazar günü İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesinde Oda eski Başkanımız Metem Yürütme Kurulu üyesi Mahmut Kiper ve İstanbul Şube Sekreteri Berkan Çelik’in de katıldığı bir toplantı yaptık.

Yönetim Kurulu Başkanımız A. İrfan Türkkolu’nun bizzat sunum yaparak Oda tanıtımı yaptığı toplantıda Oda eski başkanımız Mahmut Kiper’de katkı koydu.

Özellikle genç meslektaşlarımızın katıldığı ve beklentilerini ilettikleri toplantıda Devrim Karahan’ın koordinasyonunda Adana İl temsilciliğinin kurulması ve Adana’da ki tüm meslektaşlara ulaşılması hedefi belirlendi.

Toplantı için şubeyi açan İMO Adana Şube Başkanı Hasan Aksungur, Jale Artun ve Adana İKK sekreteri Ahmet Uncu’da toplantı sonunda desteklerini belirttiler.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği