İlk etkinliğini 22 Ekim 2022 tarihinde İzmir'de gerçekleştirdiğimiz, 8.ci Metalurji Genç'ten Genç Mühendis'e (MGGM) etkinliğinin üçüncü kısmını 27 Kasım 2022 tarihinde Ankara Merkez olarak TMMOB Maden Mühendisleri Odası’nda gerçekleştirdik.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Atılım Üniversitesi’nden Metalurji Genç temsilcilerimiz ve öğrenci üyelerimizin yanı sıra bölgemizde çalışan Genç Mühendisler’in de katılımıyla pandemi sonrası gerçekleştirdiğimiz ilk MGGM oldu.

Etkinliğimizin ilk bölümünde; özellikle MGGM etkinliklerine ilk kez katılan arkadaşlarımız için TMMOB ve Meslek odamızın tarihinin ve yönetmeliklerinin anlatılması açısından bilgilendirici olurken, ikinci bölüm, öğrenci ve genç mühendislerin katılımıyla, karşılıklı beklentilerin konuşulduğu interaktif bir oturum şeklinde gerçekleştirildi.
Odamız ve genç arkadaşlarımız arasında olan bağların artarak geliştirilmesinin Oda örgütlülüğümüze güç katacağına olan inancımızla çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

 

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği