Seydişehir Eti Alüminyum Tesislerinin ihale şartnamesi ve son gelişmeleri değerlendirmek amacıyla davet edilen Odamız 5 Nisan 2005 tarihinde Seydişehir’deydi.

Çelik-İş Sendikasına yapılan ziyarette, Şb. Başkanı Sn. Muharrem Oğuz, Alüminyum Tesislerinin satılmaması için direniş kararı aldıklarını ve mücadeleye devam edeceklerini bildirdi.

Şehirde fabrika çalışanları ve şehir bileşenleriyle de bir toplantı yapıldı. Toplantıda çalışanların ve Seydişehir halkının bugüne kadar uyutulduğunu ihale şartnamesini görünce anladıklarını ve mücadeleye devam edeceklerini belirttiler. Verilecek bu mücadelede Odamızın bugüne kadar verdiği desteğin bundan sonra da devam edeceğinden kuşkuları olmadığını belirttiler. Yoğun ilginin olduğu toplantıda yapılması gerekenler hakkında görüşmelerde bulunuldu.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği