Akdeniz Bölge temsilciliğinin açılışından beri hummalı bir çalışma içinde olan İskenderunlu meslektaşlarımız 6 Kasım Pazar günü kahvaltıda buluştu.
Hafta sonu etkinliği 5 Kasım cumartesi günü; Oda Yönetim Kurulu Başkanımız A. İrfan Türkkolu, Yönetim Kurulu üyemiz N. İzzet Ulu, Eski Başkanlarımızdan A. Fırat Sapçı ve Mesleki Çalışmalar Komisyonu Başkanımız MuratCan Ocaktan’ın katıldığı toplantı ile başladı. Toplantıya Akdeniz Bölge temsilcilerimiz Musa Ataş ve Simay Sencil ile birlikte 9 işyeri temsilcimiz katıldı. Genelde meslek odası çalışmalarının konuşulduğu toplantı sonrası sohbet birlikte yenilen yemekte de devam etti.


6 Kasım Pazar sabahı ise saat : 10:00 -13:00 arası yazdan kalma bir havada, çimlerin üzerinde eşlerin ve çocukların da katılımıyla 200’ü aşan bir kahvaltı etkinliği gerçekleştirdik. Meslek alanımızın önemli merkezlerinden olan İskenderun’da metalurji camiası bir aile olarak bir araya geldi, sohbetler ve çocukların oyunları eşliğinde keyifli bir Pazar günü yaşadık.
İskenderun ve Osmanıye’deki tüm metalurjik tesislerdeki üyelerimiz ve meslektaşlarımız yanında İskenderun İKK Temsilcisi Murat Durukan, Kimya ve Maden Mühendisleri Odası İskenderun Temsilcileri ile METEM’de bu güzel etkinlikte bizi yalnız bırakmadılar.
Benzeri mesleki ve sosyal etkinlikleri çoğaltarak devam ettirme dileklerini not ederek etkinliği bitirdik.

 

  

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği