İSTANBUL ŞUBE GENEL KURULU 12-13 ŞUBAT 2022’DE

İstanbul şubemiz Yönetim Kurulu’nun aldığı; 15. Olağan genel Kurulunu çoğunluklu olarak 05-06 Şubat 2022, bu tarihlerde çoğunluk sağlanamaz ise 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde çoğunluk aranmaksızın yapılması kararı doğrultusunda 16 Ocak 2022 pazar günü Genel Üye toplantısı düzenledi.

Merkez Yönetim Kurulu adına Başkan A. İrfan Türkkolu ve Şube Başkanı Turgay Aldı’nın açış konuşmaları ile başlayan toplantıyı Şube 2. Başkanımız Duygu Şener yönetti.   Devamında İstanbul Şube sekreterimiz Berkan Çelik dönem çalışmaları hakkında bilgi verdiği bir sunum yaptı.

Dönem çalışmalarına ilişkin değerlendirme ve görüşlerin paylaşıldığı toplantı pandemi nedeniyle fiziki olarak yapılamadığı için devamında planlanan kokteyl den vazgeçilmesini  olumlu karşılandığı toplantı Genel Kurulda buluşmak dileğiyle bitirildi.

Pandemiye rağmen bölgesindeki meslektaşlarımızla sıcak ilişkiler kuran şube yönetimimiz yeni dönemde yine öğrenci örgütlenmemiz Metalurji Gençten gelen genç mühendis ve kadın meslektaşlarla çalışma niyetini de ortaya koyarak Odamızın geleceği adına hepimizi sevindirdi.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği