TMMOB METALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
28. DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI

YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
TUNCAY ŞULAN CELAL HANÇERLİOĞLU
KAYA ÖZEREN MEHMET ERHAN İŞKOL
MAHMUT KİPER İRFAN AKYOL
HÜSEYİN ALPER HIZLI KUBİLAY BİLİR
FEYZİ DEMİR BELGİN MERT
HÜSEYİN SAVAŞ VOLKAN ÖZKAN
SERHAN KADİR SÖZÜŞEN TEVFİK ORKUN KORUK

 

DENETLEME KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
MURAT CAN OCAKTAN İLHAN ÖĞÜŞ
UTKAN GÜNEŞ KAZIM CAN CANDEĞER
GÜRKAN SOLMAZ KIYMET KAPTI
MUSTAFA HAKAN KURTTEPELİ FERHUN EMEKSİZ
UĞUR ERTEM SUAT GÖCEKLİ

 

ONUR KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
ETEM KIRCA AHMET MUHTAR TEPİROĞLU
ERCÜMENT ALPTEKİN SELÇUK HARPUT
ŞEFİK DOĞAN NURETTİN İLTERİŞ YALVAÇ
MUSTAFA ÖNDER YÜCEL ABİDİN FIRAT SAPÇI
İHSAN ÖNAL ARİF BÜLENT BAPİR

 

TMMOB YÖNETİM KURULU

1 ZEHRA GÜNER
2 HÜSEYİN ALPER HIZLI
3 BELGİN MERT

 

TMMOB YÜKSEK ONUR KURULU

1 YUSUF ZİYA KAYIR

 

TMMOB YÜKSEK DENETLEME KURULU

1 KIYMET KAPTI

 

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
MURAT CİN VOLKAN KOCAMAN
BAŞAK YETİŞTİ ALDI EMEK GÖKSU DURMUŞOĞLU
TURGAY ALDI GÜLŞAH AKTAŞ
FATMA SERİN OKTAY ARSLAN
ESMA GÜNEŞ BODUR FAHRİ KIZILARSLAN
ERMAN CAR MELAHAT BECERİK
AYDIN ŞELTE NECDET ŞENCAN

 

TMMOB 41. OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ABİDİN FIRAT SAPÇI
2 AHMET ÇETİN DURUKANOĞLU
3 AHMET İRFAN TÜRKKOLU
4 ALİ BÜLENT ÖNAY
5 ALİ CÖMERT
6 ALPER KAYA
7 ARİF BÜLENT BAPİR
8 AYDIN ŞELTE
9 BAŞAK YETİŞTİ ALDI
10 BELGİN MERT
11 CELAL HANÇERLİOĞLU
12 CEMALETTİN KÜÇÜK
13 CEMİL HAKAN GÜR
14 CİHAN BALABAN
15 DENİZ ÖNGEL
16 EMEK GÖKSU DURMUŞOĞLU
17 ERMAN CAR
18 ESMA GÜNEŞ BODUR
19 ETEM KIRCA
20 FAHRİ KIZILASLAN
21 FATMA SERİN
22 FERHUN EMEKSİZ
23 FEYZİ DEMİR
24 FİLİZ URAL
25 GÜLŞAH AKTAŞ
26 GÜRKAN SOLMAZ
27 HASAN TUNÇ
28 HÜRDOĞAN ALİ İDİL
29 HÜSEYİN ALPER HIZLI
30 HÜSEYİN SAVAŞ
31 İHSAN ÖNAL
32 İRFAN AKYOL
33 İRFAN KAPTI
34 KAYA ÖZEREN
35 KIYMET KAPTI
36 KUBİLAY BİLİR
37 LEVENT KENEŞ
38 MAHMUT KİPER
39 MEHMET ERHAN İŞKOL
40 MEHMET FAHİR TANYERİ
41 MEHMET KEMAL BAŞAK
42 MELAHAT KOCAALİ
43 MURAT CAN OCAKTAN
44 MURAT CİN
45 MURAT SEZER
46 MUSTAFA HAKAN KURTTEPELİ
47 MUSTAFA ÖNDER YÜCEL
48 NAZIM ÖZKAN ASAN
49 NECDET ŞENCAM
50 NECLA YIKILMAZ
51 ÖZGE BALCI
52 ÖZGÜN BAŞKAN TAŞTAN
53 ROJHAT GENÇ
54 SABAHATTİN ÖZEN
55 SERDAR ALİ EROL
56 SERHAN KADİR SÖZÜŞEN
57 SERHAT EKMEKÇİ
58 SUAT GÖCEKLİ
59 SÜLEYMAN SAMİ ALTUN
60 ŞEFİK DOĞAN
61 ŞÜKRÜ ASLANTAŞ
62 TALAT ÇAMLIDERE
63 TEVFİK ORKUN KORUK
64 TOLGA ŞİMŞEK
65 TUNCAY ŞULAN
66 TURAN SOYDAN KENEŞ
67 TURGAY ALDI
68 UĞUR ERTEM
69 UTKAN GÜNEŞ
70 ÜMİT ACAR
71 ÜMİT YARDIM
72 ÜMRAN BAŞAK GÜLEKEN
73 VOLKAN KOCAMAN
74 VOLKAN ÖZKAN
75 YAVUZ OKÇUOĞLU
76 YUSUF ZİYA KAYIR
77 ZEHRA GÜNER

 

Önceki dönemlerde görev yapan yönetim organları

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 

hostgator coupon codes

TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği